Yu-Gi-Oh! Masters Academy
Merhaba Yu-Gi-Oh! Masters Academy'e Hoşgeldiniz Site İçide Hergün Jtp Turnuvalar Ve Yugioh Dışı Şeyler Vardır Bize Destek Olmak İçin Üye Olunuz
Merhaba Yu-Gi-Oh! Masters Academy'e Hoşgeldiniz Site İçide Hergün Jtp Turnuvalar Ve Yugioh Dışı Şeyler Vardır Bize Destek Olmak İçin Üye Olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[B]ACADEMYE KATIL SINIFINI BELİRLE[/B]

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ps1 Emulator + Resimli Anlatım

YazarMesaj
amyfm
Moderatör
Moderatör
amyfm

Academy Puanı : 54824832
Master Puanı : 198

Kişi sayfası
DP::
Ps1 Emulator + Resimli Anlatım Imgleft2000/2000Ps1 Emulator + Resimli Anlatım Emptybarbleue  (2000/2000)
FRP Puanı:
Ps1 Emulator + Resimli Anlatım Imgleft2000/2000Ps1 Emulator + Resimli Anlatım Emptybarbleue  (2000/2000)

Ps1 Emulator + Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Ps1 Emulator + Resimli Anlatım   Ps1 Emulator + Resimli Anlatım Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 10:56 am

sitede vardı ama buda alternatif olsun Smile

ePSXe 1.6 All in One
Mirror:ePSXe 1.6 All in One
Rar Şifresi: amyfm

Playstation Oyunlarını Bilgisayarda Çalıştırmak İçin Geliştirilmiş Emulator'dür.
Forumda gördüğüm kadarıyla bu emulatorü kurmakta hâlâ güçlük çekenler var,bu yaptığım anlatımda % 100 çalıştıracaksınız;görüntü ve ses kalitesi mükemmel şekilde...

Dosya indikten sonra resimlerden de faydalanarak emulatorümüzü kurmaya başlayalım:
Not-Daha önce koyduğum açıklamadan anlayamayan arkadaşlar olduğu için resimi değiştirdim,böyle daha iyi anlayacaksınız...
Emulatorumuzu kurmaya aşağıdan devam edelim.
Emulatorumuzu açtıktan sonra Config'e tıklıyoruz ve aşağıdaki 8 adımı sırasıyla yapıyoruz.
Ps1 Emulator + Resimli Anlatım 33458054vj0
1. Adım
Video'yu tıklıyoruz,video plugini olarak "Pete's OpenGL Driver 1.76"yı seçiyoruz.
Ps1 Emulator + Resimli Anlatım 24274760au4
Ardından confige tıklayarak aşağıdaki gördüğümüz resmin aynısını harfi harfine yapıyoruz.
Ps1 Emulator + Resimli Anlatım 42645509ni3
Videoyu ayarladıktan sonra gelelim sese,burada ayarları aşağıdaki resimde gördüğümüz şekilde yapalım,daha sonra configre diyerek "device" olarak "Mikrosoft Ses Eşleştiricisi"ni seçiyoruz.
Ps1 Emulator + Resimli Anlatım 30415185vf5
]Cd Rom'u da resimdeki gibi yapalım ve daha sonra kullandığımız okuyucuyu seçelim,örnek
Ps1 Emulator + Resimli Anlatım 65303133ur6
4. Adım
Bios olarak "bios\Scph1001.bin"seçmemiz yeterli.

5. Adım
İnternetten online oynamak istemiyorsak "Disabled Netplay"i seçelim,
Eğer oynamak istiyorsak NetPlay olarak "CyberPad 1.4"ü seçelim,netplayden oynayacağımız zaman oyunu yükleyelim,kaillera otomatik olarak açılacaktır.

6. Adım
Memory Card'larımızı ağağıdaki gibi "Select" diyerek emulatorumuzun bulunduğu klasör'den gösterelim;
Ps1 Emulator + Resimli Anlatım 77681972sv8
1.Memory Card "memcards\epsxe000.mcr"
2.Memory Card "memcards\epsxe001.mcr"
otomatik ayarlı değildir kesinlikle gösterin
7. Adım
Burada kontrol tuşlarını ayarlıyoruz,bende gamepad olduğu için hiç zorluk çekmiyorum,klavyeden biraz zor olabilir.
Ps1 Emulator + Resimli Anlatım 63707032fb7
8. Adım
Run İso deyip oyunumuzu seçiyoruz,2 defa tıklıyoruz ve oyundayız
Ps1 Emulator + Resimli Anlatım 30047876we8

evet resimli anlatım bu fakat 1.adımda nice'ye tıkla bitir ekrandaki ayarları yapma..

iyi oyunlar sorun olursa yaz hallederiz ^^

Ps1 Emulator + Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JOEY THE PASSİON TANRI KARTLARINI AÇMA İLK DEFA BURDA !! RESİMLİ ANLATIM
» Play Station1 Emulator